Transport


Specjalizujemy się w obsłudze dedykowanych wysyłek ekspresowych do 8 palet max 1500 kg w przewozach krajowych i międzynarodowych na terenie Unii Europejskiej.

Naszą domeną są w przewozy takie jak:

  • Transport dedykowany: bez objazdu, bez doładunku, bez przeładunku;
  • Transport ekspresowy: transport terminowy;

Posiadamy auta o sztywnej zabudowie – aby zapewnić jeszcze większe bezpieczeństwo i szybkość
oraz auta z plandeką aby zapewnić łatwiejszy załadunek/rozładunek i większą pojemność. Nasza flota została rozbudowana o auta, które zabierają 18 palet max 5 ton. Wyposażone są w windy, które są doskonałym rozwiązaniem w ładunkach dystrybucyjnych na terenie Europy.

Tabor jaki pozostawiamy do dyspozycji pozwala w pełni zaspokoić potrzeby Klientów. Ponadto nasze pojazdy są wyposażone w satelitarny system GPS firmy Finder, co pozwala na bieżąco monitorować realizacje dostaw.

Oprócz własnych rozwiązań nasza firma posiada dodatkowe zaplecze 50 samochodów na potrzeby spedycji, które opiera się na wieloletniej współpracy z firmami zaprzyjaźnionymi.

W 2013 roku wybudowaliśmy halę magazynowo- warsztatową, która znajduję się w pobliżu siedziby firmy, Również utworzony jest tam monitorowany parking dla naszej floty.

Dziękujemy bardzo za zapoznanie się z informacjami o naszej firmie, oraz za pozwolenie ich przedstawienia. Jeżeli chcieliby Państwo zaczerpnąć dodatkowych informacji
prosimy o kontakt w dogodnym dla Państwa momencie.

Kontakt


+48 22 755 53 33

logmag@logmag.com.pl

05-827 Grodzisk Mazowiecki,
ul. T. Bairda 56/8