Transport


Nawigujemy własnym taborem, który składa się z 50 aut. Świadczymy usługi transportowe na obszarze całej Europy. Nasze auta są pod stałym nadzorem dzięki wbudowanym urządzeniom GPS. Pozwala to na lokalizację pojazdów, gdy zachodzi taka potrzeba. Nasi spedytorzy efektywnie zarządzają czasem kierowców i przestrzenią ładunkową aut. Świadczymy przewóz dedykowany oraz ekspresowy wykorzystując do tego pojazdy na bieżąco serwisowane w naszym warsztacie.
Dysponujemy takimi środkami transportu jak:
  • busy plandeki 8/10 epl 1,1 t ładowności auta
  • busy plandeki z windą 8 epl 0,9 t ładowności auta
  • busy blaszki 5 epl 1,3 t ładowności auta
  • solówki 18 epl + winda i paleciak 5 t ładowności auta
  • działamy również spedycyjnie, opierając się na podwykonawcach, auta 33 epl – firany 24 t
Działamy w oparciu o potrzeby klientów, dla których liczy się jakość i terminowość dostawy. Dlatego wyspecjalizowaliśmy się transporcie dedykowanym, czyli bez objazdów, doładunków lub przeładunków. Wiemy jak ważne jest dla Państwa bezpieczeństwo przewozów, z tego względu posiadamy wszystkie niezbędne pozwolenia i ubezpieczenia.

Klienci którzy z nami współpracują często zlecają nam usługi transportów ekspresowych, gdyż posiadamy auta o sztywnej zabudowie, które gwarantują większe bezpieczeństwo i szybkość dostawy. Natomiast auta z plandeką umożliwiają łatwiejszy załadunek oraz rozładunek, a także zwiększają pojemność.

W 2017 roku nasza flota została zasilona 4 pojazdami, które zabierają 18 palet o ładowności maksymalnej 5 ton. Wyposażone są one w windę i wózek paleciak. To rozwiązanie pozwala na wykonywanie transportów dedykowanych. Najczęściej sprawdzają się przy dostawach na targi, przewozie wyrobów produkcyjnych lub też na prośbę klientów indywidualnych. Tabor, którym dysponujemy w pełni zaspokaja potrzeby naszych klientów.

Oprócz własnych rozwiązań nasza firma posiada dodatkowe zaplecze 50 samochodów na potrzeby spedycji, które opiera się na wieloletniej współpracy z firmami zaprzyjaźnionymi.

W celu zadawania pytań prosimy kierować się do zakładki Kontakt. Nasi spedytorzy chętnie udzielą wskazówek. Warto pytać, gdyż to nic nie kosztuje, a pomoże w szybszym rozwiązaniu problemu.

Nasza firma jest zbudowana na wartościach, które tworzyli ludzie. Ekipa LogMagu jest otwarta na nowe wyzwania, a przede wszystkim szukamy najbardziej optymalnych rozwiązań. Co najważniejsze są z nami osoby chłonne wiedzy i kontaktów. Rozwinęliśmy swoje sieci w wielu branżach oraz zakątkach Europy. Obdarzeni empatią, aby zrozumieć drugiego człowieka i nawiązać z nim kontakt stale rozwijamy się. Cechuje nas profesjonalne podejście do tematu. Każdy spedytor ma osobisty kontakt z klientem, dzięki czemu na bieżąco informuje o przebiegu zlecenia. Dzięki aktualizacji statusów lokalizacji pojazdów kontrolujemy terminowość i bezpieczeństwo ładunków.

Kontakt


+48 22 755 53 33

logmag@logmag.com.pl

05-827 Grodzisk Mazowiecki,
ul. T. Bairda 56/8