Transport krajowy i międzynarodowy

LogMag Sp. z o.o. opiera się na latach doświadczeń budowanych w branży TSL. Od momentu powstania w 1999 roku wzmacniamy swoją pozycję na rynku. Zawsze za sukcesem przedsiębiorstwa stoją ludzie. Dzisiaj możemy śmiało stwierdzić, że przez te wszystkie lata osiągnęliśmy sukces. Zbudowaliśmy go razem z ludźmi podchodzącymi do swojej pracy z sercem. Przede wszystkim jest to zasługa naszych mobilnych i elastycznych spedytorów oraz klientów, którzy zechcieli obdarzyć nas swoim zaufaniem. Wspieramy naszym zapleczem aut oraz przewoźników firmy produkcyjne z różnych branż. Mimo bazy zadowolonych klientów nadal pragniemy rozwijać się. Liczymy, że również Państwo zechcą skorzystać z naszych usług. Oprócz kompleksowej obsługi technicznej stawiamy również na budowanie relacji, której celem jest sprawna komunikacja. Dlatego jesteśmy do Waszej dyspozycji, gdy tego potrzebujecie.

Początkowo świadczyliśmy transport krajowy pojazdami o ładowności do 24 t. Jednak wraz z rosnącym zapotrzebowaniem klientów uruchomiliśmy dział spedycji międzynarodowej oraz zwiększyliśmy flotę na rynku. Tym samym poszerzyliśmy grono odbiorców naszych usług i wzmocniliśmy swoją pozycję również na rynku międzynarodowym.

Pojęcia transportu, spedycji i logistyki przewijały się na każdym kroku naszej działalności. Przez okres 4 lat w początkowej fazie funkcjonowania, obdarzeni zaufaniem klientów zajmowaliśmy się magazynowaniem komponentów elektronicznych i opakowań w systemie just-in-time. Pozwoliło nam to spojrzeć na transport również z punktu widzenia klientów, dla których liczy się terminowość i jakość dostaw. Na każdym kroku dokładamy starań, aby rozwijać poziom naszych usług.

Nasi pracownicy to dynamiczne jednostki, które nie pozostają anonimowe. Chętnie odwiedzimy Państwa osobiście, aby porozmawiać o warunkach usług transportowo-spedycyjnych.

Posiadamy oddziały w takich miastach jak:

  • Grodzisk Mazowiecki – centrala
  • Bielsko-Biała
  • Gdynia
  • Białystok
Ponadto w 2013 roku wybudowaliśmy halę magazynowo-warsztatową oraz monitorowany parking dla naszej floty w Baranowie koło Warszawy. Nasze auta przemierzają terytorium Europy dzięki zgranej ekipie pracującej na jakość, która w naszej firmie jest wartością ponad inne. Miarą naszych wyników jest zadowolenie kontrahentów i wzmacnianie wzajemnych relacji.

Kontakt


+48 22 755 53 33

logmag@logmag.com.pl

05-827 Grodzisk Mazowiecki,
ul. T. Bairda 56/8