Transport krajowy i międzynarodowy


Firma LOGMAG powstała w 1999r w Grodzisku Mazowieckim, niedaleko stolicy Polski. Na początku wykonywaliśmy tylko transport krajowy pojazdami o ładowności do 24t. W niedługim czasie zdobyliśmy uznanie na rynku i uruchomiliśmy dział spedycji międzynarodowej po czym zakup własnych środków transportu umożliwił nam wykonywanie transportu międzynarodowego.

Naszą operatywność i zaangażowanie docenili też nasi klienci, którzy powierzając nam prowadzenie i pełną obsługę magazynów okazali nam zaufanie i w pełni mogliśmy uczestniczyć w ich sukcesie.

Były to 4 lata magazynowania komponentów elektronicznych i opakowań w systemie just-in-time. To doświadczenie również nas nauczyło odpowiedzialności i sumiennej pracy.

Wychodząc naprzeciw potrzeb naszych klientów wciąż zdobywamy nowe doświadczenie, jesteśmy na bieżąco z nowinkami technicznymi oraz branżowymi. Jesteśmy dumni z naszych osiągnięć oraz codziennej pracy. Klienci w kraju i za granicą są również ogromnie zadowoleni z naszego serwisu co powoduję iż od 2009 firma przeżywa dynamiczny wzrost, m in. otworzyliśmy nowe biuro w Grodzisku Mazowieckim i tam obecnie mieści się siedziba firmy.

Od tamtego roku ekspresowo się rozwinęliśmy – powstały nowe oddziały na terenie Polski, aby być jeszcze bliżej naszych klientów.

Kontakt


+48 22 755 53 33

logmag@logmag.com.pl

05-827 Grodzisk Mazowiecki,
ul. T. Bairda 56/8