Spedycja


Czym byłaby firma transportowa gdyby nie proponowała usług spedycyjnych?  Wychodząc naprzeciw wymaganiom rynkowym firma LOG MAG oferuje oprócz transportu także usługi pośrednictwa przy organizacji transportu. Nieważne czy potrzebują Państwo małego auta w Polsce, naczepy w Holandii czy chłodni w Hiszpanii. My je dla Państwa znajdziemy i zajmiemy się wszystkim tak aby towar dotarł bezpiecznie do celu. Wspomagamy Wasz biznes oszczędzając Państwa cenny czas.

W ciągu 18 lat nabyliśmy doświadczenie oraz kontakty w kraju i za granicą. Wszystko to obecnie procentuje, wspomagamy małe, średnie oraz wielkie przedsiębiorstwa w zakresie przewozu rzeczy w całej Europie. Naszą specjalnością są przewozy ekspresowe do 1500 kg oraz ładunki gdzie krajem początkowym lub końcowym jest Polska. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom informatycznym mamy natychmiastowy dostęp do kilkunastu tysięcy przewoźników w kraju i za granicą. Pomagamy także w transporcie materiałów niebezpiecznych oraz ponad gabarytowych.

Jesteśmy mobilni i elastyczni. Dla naszych stałych Klientów jesteśmy do dyspozycji o każdej porze.

Nasi spedytorzy to ludzie młodzi, ambitni, z wykształceniem kierunkowym władający kilkoma językami. Naszą siłą jest wiedza, umiejętności oraz upór w dążeniu do celu.

Ceny jakie oferujemy są każdorazowo do negocjacji, zapytanie nic nie kosztuje więc zapraszamy do działu KONTAKT.

Kontakt


+48 22 755 53 33

logmag@logmag.com.pl

05-827 Grodzisk Mazowiecki,
ul. T. Bairda 56/8